RUENUA

Переваги співпраці з нашою компанією

На ринку України є безліч компаніцй займаються художньою ковкою. Але лише деякі можуть зрівнятися у професіоналізмі і підходу до роботи з компанією «Бастіон» (ПП Михальченко). Кваліфіковані співробітники, Передове високоякісне обладнання та професійний підхід дозволяють нам займати лідируючу позицію у виробництві виробів художньої ковки в в своєму регіоні.

 • - - -

  Успішне підприємство

  Компанія "Бастіон" (ПП Михальченко) - стійкий лідер в галузі художньої ковки та виготовлення металоконструкцій, але ми активно розширюємо свою присутність на нових ринках.

 • - - -

  Конструкторський відділ

  За багаторічний досвід роботи, більше 17 років, у нас склався дружний і висококваліфікований колектив художників, дизайнерів і конструкторів.

 • - - -

  Кваліфіковані робітники

  Ми знаємо, що запорукою успіху будь-якого бізнесу є сильна і правильно підібрана команда. У прагненні розвивати бізнес і давати людям якісні та красиві ковані вироби, ми розраховуємо на своїх співробітників.

 • - - -

  Професійне обладнання

  Ми не відстаємо від розвитку технологій, наш великий парк професійного обладнання та кваліфіковані співробітники впораються практично з будь-яким завданням.

 • - - -

  Персональний підхід

  З кожним замовником ми працюємо індивідуально. Досвідчені конструктора-дизайнери уважно вислухають ваші побажання і запропонують найбільш правильне і красиве рішення.

 

Можливості партнера

Завдяки якісній продукції та професійному підходу до роботи,                          Бастіон заслужило славу авторитетної компанії і надійного партнера.                          Однак настільки висока репутація також є заслугою наших численних дилерів,                          працюючих в більшості країн СНД і Європи.

Оскільки ми завжди раді розширенню ділових можливостей, ми готові працювати з новими дилерами.

Детальніше

Переваги роботи з нами

Ми робимо красиві ковані вироби більш 17 років.

Про нас

Наша компанія на ринку України з 2000 року. Якість перевірена часом.

Виробнитво

Власні виробничі приміщення. Спеціальні покрасочні камери. Спеціальні фарбувальні камери.

Сервіс

Ми завжди раді вам у нашому офісі. Індивідуальний підхід до кожного кліента.

Гарантія

Гарантіємо високу якість робіт на усіх етапах співпраці.

Художня ковка у Дніпрі

Художня ковка від ПП Михальченко це ковані перила і огорожі будь-якої складності, а також ковані ворота та ковані огорожі найвищої якості, ковані ворота і хвіртки, решітки, ковані козирки та інші ковані вироби.

Художня ковка </ strong> - це гармонійне поєднання двох стихій: холодного металу і полум'яного натхнення. Метал є безлику і неживу форму, але дотик руки майстра своєї справи вдихає в нього життя і навіть душу. Він стає прикрасою, елементом декорування, гідним загальної уваги. Щоб насолодитися всім багатством і різноманітністю наших робіт, відвідайте Дніпро, художня ковка здатна буде розкритися для вас по-новому.

Ковані вироби </ strong> і цілі ансамблі стануть прекрасним доповненням екстер'єру будівлі, кафе, ресторану, готелю або бізнес центру в класичному стилі, а ковані елементи послужать декором сходів (зовнішніх і внутрішніх), воріт і дрібних предметів інтер'єру або меблів, а також доповненням малих форм в приміщеннях.

Наші ковані вироби в Дніпрі ви можете зустріти буквально на кожному кроці, ними прикрашені весільні салони, нічні клуби, ресторани і адміністративні будівлі міста. Крім того, ви напевно чули про наших рекорди і нагороди, це: «Відкрите серце» в Кіровограді, «Сімейна лавка» в рідному місті і «Арт-алея» в Запоріжжі. Але це не тільки високе мистецтво. При бажанні, ви можете купити ковані вироби і прикрасити ними своє повсякденне життя, щоб частка майстерності наших художників і ковалів радувала вас щодня протягом багатьох років. Зроблені нашими руками ковані елементи купити можна прямо зараз, вибравши з каталогу готових виробів.

Ковані вироби можуть стати саме тим елементом дизайну, який ви так довго шукали!