RUENUA

Ковані вироби виготовляються з металевого профілю, а тому схильні до природної (електрохімічної) корозії. Складна форма, шорстка поверхня прутка, велика кількість стиків між частинами конструкцій і декоративними елементами - всі ці особливості виробів художньої ковки роблять її вразливою для руйнівних процесів корозії. Особливо це стосується виробів екстер'єрної кування, схильною до атмосферних впливів: кованих воріт і парканів, балконних огорож, козирків, альтанок, садових меблів, ліхтарів.

Найбільш простим і в той же час надійним способом захистити ковку є фарбування спеціальними ковальськими фарбами. Технологія фарбування проходить в кілька етапів: спочатку виріб зачищається, покривається грунтом, а потім - шаром фінішної фарби. Міцність і довговічність покриття безпосередньо залежить від якість обраної пари грунт + фарба, а також від технології її нанесення на метал.

Реставрація кованих виробів від Бастіон </ h2> Реставрація кованих виробів "Бастіон" пропонує цілий комплекс послуг з реставрації та відновлення художньої ковки.

реставрация

Повне відтворення або часткова реставрація виробів художньої ковки, включаючи предмети старовини.

Відновлення зовнішнього вигляду вуличних і фасадних конструкцій (огороджень, ковані меблі, елементів вхідних груп, кованих решіток і т.п.).

Відновлення зовнішнього вигляду виробів, що мають невеликі дефекти (обробка поверхні, грунтування, фарбування, холодне цинкування, патинування і т.п.).

Ремонт пошкоджених кованих виробів.

Роботи проводяться в умовах власного цеху компанії. При реставрації металу ми забезпечуємо повне відновлення не тільки зовнішнього вигляду, але і характеристик виробу. Це відноситься як до його функціональності, так і до того, з якого металу він виконаний і яку обробку проходило при виготовленні.

При відновленні предметів старовини, кованого антикваріату, історичних елементів інтер'єру або екстер'єру, роботи проводяться наступним чином.

Якщо виріб втрачено повністю, ескіз розробляється на основі його збережених фотографій або малюнків, проекту, описів - будь-якої наявної інформації. При необхідності ескіз допрацьовується доти, поки не буде досягнуто абсолютне схожість.

Виріб проектується з урахуванням його фактичних розмірів, пропорцій між окремими елементами і т.п.

У цеху здійснюється виготовлення точної копії всього втраченого предмета або окремих його елементів. Виготовлення передбачає не тільки саму художню ковку, а й обробку поверхні металу після її завершення.

Якщо необхідно - монтаж готових елементів виконується нашими фахівцями.

Реставрація творів художньої ковки Співробітники "Бастіон" мають великий досвід у вирішенні подібних завдань: нами успішно виконувалася реставрація кованих виробів для старовинних і стилізованих інтер'єрів, фасадів і т.п. При відновленні пошкоджених виробів наші фахівці в кожному випадку прагнуть зберегти якомога більше оригінальних елементів, замінюючи тільки ті деталі, які мають серйозні дефекти. І демонтаж пошкоджених елементів, і установка їх копій виконуються таким чином, щоб не пошкодити сам виріб.

Якщо вам потрібна реставрація кування або ремонт кованих предметів, зв'яжіться з нами. Наш фахівець оцінить вимагає відновлення об'єкт, підбере оптимальний варіант реставрації (часткова заміна втрачених деталей, виготовлення нового виробу і т.п.), а також спільно з вами спланує проведення робіт і розрахує їх ціну. Наші фахівці подарують старовинної або просто пошкодженої куванні друге життя: роботи будуть виконані швидко і максимально якісно!

Ми у FaceBook


ЧП Михальченко