RUENUA

Проектування і візуалізація художньої ковки
Створення кованих виробів включає в себе два взаємодоповнюючих процесу: творчий, який вимагає дизайну, смаку і стилю, і технічний, завдання якого надати функціональність готових виробах, розрахувати їх вага, навантаження на підставу, розробити способи монтажу. Надалі для чіткого уявлення замовником вироби наші фахівці здійснюють проектування і візуалізацію даного орнаменту або деталі.

типb сходiв

В основі перерахованих вище процесів лежить інформація, яку Ви надаєте нам, зокрема:
• Тип і розміри кованого виробу
• Параметри монтажу
• в яких умовах буде здійснюватися експлуатація даного кованого виробу (приміщення / вулиця, рівень вологості, температура, передбачувані навантаження тощо, інформація про використання інших конструкцій, зокрема неметалічних матеріалів (скляні, дерев'яні вставки, підстави, ручки, і т. п.);
• інформація про використання процесів автоматизації на даних об'єктах (ворота з елементами ковки, решітки, ставні для вікон) і / або електричні підключення (при проектуванні світильників, ліхтарів та ін.);
• зображення простору, в якому буде встановлена ​​готова конструкція.


визуализация

Цей загальний перелік відомостей доповнюється деталями конкретного об'єкта (зокрема, якщо це сходи, то уточнюється скільки ступенів, їх висота і т.п.)
Якщо Ви знавець комп'ютерних програм, то проектування кування і інших металоконструкцій можете зробити самі за допомогою різних спеціалізованих софтів, які передбачені для побудови 2D і 3D моделей конструкцій, їх розрахунку та візуалізації. Або можете просто довіритися нашим фахівцям. В цьому випадку у Вас буде набагато великий вибір, зокрема:
• Ви ознайомитеся з виконаними роботами наших ковалів. Вибираючи сподобався вам варіант, ми доопрацюємо його за Вашими індивідуальним перевагам.
• Ви можете описати те, що хочете, а ми створимо нові ескізи, які за допомогою 2D і 3D візуалізації розмістимо в інтер'єрі, на ділянці, зображення окремих елементів.

Таким чином, в процесі обговорення і спільної роботи «замовник-майстер» народжуються елементи художньої ковки та типи їх виконання (прямі, радіальні, похилі), які будуть свідками Вашого бездоганного смаку.

Ми у FaceBook


ЧП Михальченко