RUENUA

Ковані вироби на замовлення - наш профіль. Виконуємо замовлення будь-якої складності, від простих зварних металоконструкцій, до високохудожніх кованих елементів декору, складних кованих виробів для найсміливіших архітектурних рішень.

Художня ковка сьогодні знову затребувана і є ознакою розвитку культури, створюючи власний стиль в архітектурі відмінний від сучасних зразків зі скла і бетону. Затребуваність цього виду мистецтва не виключає ексклюзивності кованих виробів, підкреслюючи унікальність житлових і офісних будівель. Таким чином, кування і в сучасному світі залишається одночасно мистецтвом і ремеслом. Мистецтво виготовлення виробів з металу за допомогою кування об'єднує майстрів, художників, дизайнерів компанії «Бастіон».

ворота


Професіоналізм і високу майстерність в роботі з металом - ось головне, на що робить ставку компанія «Бастіон». Фахівці нашої компанії на всіх етапах роботи: від виконання ескізів архітектурних креслень, коли вибирається художня ковка саме для вас, до монтажу виробів і фінішного покриття, застосовують найновіші технології, останні досягнення техніки і сучасні дизайнерські рішення. Використовуючи обладнання, досвід і майстерність, фахівці «Бастіон» виконують повністю ручні роботи, наприклад, реставрацію архітектурних пам'яток або втілення індивідуальних замовлень, а також виготовляють зварні конструкції, кування початкового рівня в великих обсягах, наприклад, для створення протяжних огорож. Якісні ковані вироби завжди відображають індивідуальний підхід кожного майстра-коваля. Адже він займається улюбленою справою, а значить, результат праці для нього часом важливий навіть більше, ніж для майбутнього власника.

Звичайно, якби ковані вироби мали занадто високу вартість, вони не змогли б отримати широкого розповсюдження, тому що придбати твори майстрів ковальської справи змогли б тільки одиниці. Тому компанія «Бастіон» пропонує ковані вироби за цілком доступними цінами. При формуванні кінцевої вартості робіт нами завжди застосовується індивідуальний підхід до замовника. Тому кожен наш клієнт знаходить свій ідеальний дизайн і отримує твори художньої ковки в відповідно до своїх можливостей. Тим самим замовники майстрів «Бастіон» стають володарями кованих виробів, які з часом будуть коштувати тільки дорожче. Тому що майстерність не старіє, кований метал проживе довше, ніж людина, його створив, а краса, втілена в металі безцінна.

Ми у FaceBook


ЧП Михальченко