RUENUA

Художня ковка один з найбільш популярних способів декоративної обробки металу. Залежно від бажаного результату, будь то прикраса побутових виробів, предметів інтер'єру або ж огорож використовуються елементи кування.

  Вироби художньої ковки - це вишукане поєднання справжньої майстерності і мистецтва. Тільки справжній майстер ковальської справи здатний надати холодного неживим металу жвавість форми, витонченість, візуальну гнучкість і мягкость.Художественний метал носій естетичної краси і душевного тепла, здатний вписатися в інтер'єр абсолютно будь-якого стилю і гідний зайняти почесне місце в нашому житті.

  Наша компанія працює з 2000 року і вже встигла зарекомендувати себе, як надійний партнер для своїх клієнтів: Академія бізнесу та права, нічний клуб "OPERA", весільний салон "LaNovia", ресторан "Lucia" і багато інших, а так само відома у встановленні рекордів України: Сімейна лавка в Дніпропетровську, Арт-алея в Запоріжжі, Відкрите серце в Кіровограді.

  Ковані вироби ніколи не виходять з моди - художня ковка вічна. Використовуючи ці характеристики кованих елементів, можна створити особливий дизайн інтер'єру, надати екстер'єру будівлі певний статус і оригінальний вигляд. Завдяки ретельному підходу до кожного замовлення ми досягаємо повного взаєморозуміння з клієнтом.

  Ми можемо створити будь-який виріб за Вашими ескізами або ж запропонувати послуги наших художників, які будуть намагатися повністю втілити Ваші ідеї на папері, а наші майстри - в кузні.
Магазин кованых изделий и изделий на заказ

Ми у FaceBook